Mitsubishi Motors Nowy Mistubishi Outlander

5 LAT GWARANCJI

Jesteśmy dumni z niezawodności naszych samochodów.

Dlatego Mitsubishi Motors, jako pierwszy japoński koncern samochodowy, wprowadził 5-letnią gwarancję fabryczną z limitem 100 000 km. Gwarancją objęte są nowe modele Mitsubishi oferowane w sieci Autoryzowanych Dealerów Mitsubishi.

GWARANCJA FABRYCZNA OBEJMUJE WSZYSTKIE ELEMENTY M.IN.

Silnik
Sprzęgło
Skrzynię biegów

Zapytaj swojego Autoryzowanego Dealera Mistubishi o szczegóły programu opieki gwarancyjnej.

*Gwarancją nie są objęte materiały eksploatacyjne zużywane podczas zwyczajnego użytkowania samochodu (m.in. płyny eksploatacyjne, opony, filtry, klocki hamulcowe).

5 lat spokoju
i bezpieczeństwa

KORZYŚCI Z 5-LETNIEJ GWARANCJI:

nie płacisz za naprawy w przypadku nieprzewidzianych awarii

masz pewność najwyższej jakości części zamiennych Mitsubishi

oddajesz samochód do profesjonalnego serwisu w ręce certyfikowanych mechaników

gdy sprzedajesz samochód z gwarancją fabryczną, otrzymujesz lepszą cenę

możesz skorzystać z samochodu zastępczego w przypadku awarii

MITSUBISHI POMOC 24/7

Wychodząc naprzeciw wszystkim użytkownikom samochodów Mitsubishi w Polsce, przygotowaliśmy bezpłatny program Mitsubishi Pomoc 24/7, który w razie kolizji, wypadku lub awarii pozwoli uniknąć kłopotów związanych z kosztowną, często nierzetelną naprawą realizowaną przez nieautoryzowany warsztat lub uniknąć drogiego i nieprofesjonalnego holowania.

Jeżeli Państwa samochód jest objęty gwarancją producenta wraz z usługą Mitsubishi Assistance Package (MAP), konsultant Mitsubishi Pomoc, niezwłocznie po Państwa zgłoszeniu, przekaże informację do MAP, które zajmie się organizacją profesjonalnej pomocy.

Jeżeli Państwa samochód nie jest objęty gwarancją producenta, to w odpowiedzi na Państwa zgłoszenie konsultanci Mitsubishi Pomoc zaproponują najlepsze w danej sytuacji rozwiązanie, dobrane specjalnie dla Państwa i z Państwem skonsultowane, pozwalające doprowadzić do usprawnienia samochodu.

Pomoc uzyskasz dzwoniąc pod nr +48 22 463 19 99