Miejska gwiazda

Nie musisz wybierać się w daleką podróż po bezdrożach, aby czuć smak przygody każdego dnia. Nowy Space Star zainspiruje Cię do odkrywania w Twoich okolicach wyjątkowych miejsc i atrakcji. Dynamiczna i komfortowa jazda oraz niskie spalanie pobudzą Twój apetyt poszukiwacza miejskich przygód. Niewielkie rozmiary, a jednocześnie przestronne wnętrze sprawią, że nie będziesz czuł ograniczeń w żadnych warunkach. A jeśli zechcesz wybrać się dalej, to przestronne wnętrze zapewni Ci komfort w każdej podróży.

model_spacestar.png
 • z zewnątrz
 • wewnątrz
0%
  • Cena od 44 990 zł

   

  Space Star - video

  Bezpieczeństwo w pierwszej kolejności

  Krótki promień skrętu

  Dwie jednostki napędowe do wyboru

  Nowy Space Star dostępny jest z dwoma silnikami benzynowymi. Zgodnie z trendami obowiązującymi w tym segmencie są to silniki 3-cylindrowe o pojemności 1.0 i 1.2 i mocy odpowiednio 71 KM oraz 80 KM. Zarówno jeden jak i drugi motor zapewniają satysfakcjonujące osiągi i zużycie paliwa. Mocniejsza jednostka jest dodatkowo wyposażona w system Auto Stop&GO (AS&G), który wyłącza silnik podczas postoju np. w oczekiwaniu na zmianę świateł.

  Klimatyzacja automatyczna

  Klimatyzacja automatyczna

  Obsługa klimatyzacji w Mitsubishi Space Star jest banalnie prosta. Wystarczy raz ustawić temperaturę i cieszyć się komfortem podróżowania niezależnie od warunków panujących na zewnątrz.

  Dostęp bez kluczyka

  Dostęp i uruchamianie bez kluczyka

  Space Star posiada system dostępu bezkluczykowego, który pozwala uruchomić silnik bez wyciągania pilota z kieszeni. Jedyne, co musisz zrobić, aby uruchomić zapłon, to wciskając pedał sprzęgła (hamulca dla skrzyni CVT) nacisnąć przycisk, który znajduje się na desce rozdzielczej. Wystarczy zatem jedno przyciśnięcie, by ruszyć w drogę. A kiedy już dotrzesz do celu, ponowne naciśnięcie przycisku pozwoli wyłączyć silnik.

  Bezstopniowa skrzynia

  Bezstopniowa skrzynia CVT

  Skrzynia biegów INVECS-III CVT o szerokim zakresie przełożeń pozwala utrzymywać optymalną prędkość obrotową silnika dla zapewnienia wysokich osiągów i niskiego spalania. We wszystkich warunkach jazdy możesz cieszyć się płynnym przyspieszaniem oraz efektywnie dobranym przełożeniem.

  Space Star - Elastyczny przedział bagażowy

  Elastyczny przedział bagażowy

  Bagażnik w Mitsubishi Space Star został wyposażony w podwójną podłogę, która skrywa przemyślany schowek/organizer na drobne przedmioty. W zależności od potrzeb schowek można w łatwy sposób wyjąć powiększając tym samym właściwą przestrzeń bagażnika. W sytuacji, gdy schowek jest na swoim miejscu pojemność bagażnika wynosi wystarczające w warunkach miejskich 175 litrów. Kiedy usuniemy schowek wielkość przestrzeni bagażowej rośnie do 235 litrów.