Aby każda długa podróż i krótka przejażdżka były naprawdę przyjemne i komfortowe, muszą być przede wszystkim bezpieczne. Dlatego oferujemy Ci nasze usługi w Autoryzowanych Serwisach Mitsubishi. Dzięki nim możesz w pełni wykorzystać możliwości swojego samochodu i naprawdę cieszyć się z jazdy.

Serwis - box1

Grafika poglądowa Praca profesjonalistów

Praca profesjonalistów

Korzystając z ASO Mitsubishi możesz mieć pewność, że zostawiasz swój samochód w rękach wykwalifikowanych profesjonalistów. Dbamy o ich szkolenia ponieważ wiemy, że specjalistyczna wiedza mechaników przyspiesza diagnozę problemu i pomaga w szybkiej naprawie Twojego samochodu.

Serwis - box2

Grafika poglądowa Oryginalne części

Oryginalne części

Tylko tu otrzymasz gwarancję, że użyte przy naprawie części i oleje będą oryginalne a dzięki temu idealnie dopasowane do Twojego auta. To z kolei zapewni Ci maksymalne wykorzystanie możliwości Twojego samochodu i brak nieprzewidzianych kosztów dodatkowych napraw.

Serwis - box3

Grafika poglądowa Najlepszy sprzęt

Najlepszy sprzęt

Nowoczesne samochody wymagają użycia najnowszego sprzętu oraz oprogramowania podczas wszelkich przeglądów i napraw. Dlatego w ASO Mitsubishi korzystamy wyłącznie ze specjalistycznych przyrządów i programów, kompatybilnych z modelem Twojego samochodu.

Inne korzyści

 

ASO Mitsubishi w Polsce:

 

 

  • 37 punktów serwisowych,
  • 22 przedstawicielstwa handlowe,
  • 500 specjalistów, którzy zapewniają Ci pomoc serwisową i profesjonalną obsługę.

Wybierz serwis mitsubishi