Niezawodny towarzysz

Czasem dobrze jest zjechać z utartych szlaków i sprawdzić, co kryje się za zakrętem nieznanej drogi. Zawsze warto mieć u boku niezawodnego towarzysza przygód. Taki jest właśnie nowy Mitsubishi ASX – mocny, pewny i niezawodny. Możesz na nim polegać zarówno w miejskiej dżungli, jak i na dalekich bezdrożach. Przestronne wnętrze zapewni komfortową jazdę podczas każdej, nawet najdalszej podróży. A możesz mieć pewność, że ten kompaktowy SUV zabierze Cię dalej niż Twoja wyobraźnia.

model_mini_ASX.png
 • z zewnątrz
 • wewnątrz
0%
  • Cena od 70 990 zł

   

  Bezpieczeństwo w pierwszej kolejności

  ASX MY2019 - silnik MIVEC

  Ekonomiczny i dynamiczny

  Mitsubishi ASX oferowany jest z silnikiem benzynowym 1.6 o mocy maksymalnej 117 KM. Dzięki zastosowaniu systemu zmiennych faz rozrządu MIVEC jednostka ta jest bardzo oszczędna w niskim i średnim zakresie obrotów, a przy wyższych prędkościach obrotowych zaskakuje swoimi osiągami.

  ASX - panoramiczny dach

  Szklany panoramiczny dach

  Panoramiczny przeszklony dach zapewni Tobie i Twoim pasażerom niczym nieograniczony widok z każdej strony. Składając zasłonę przeciwsłoneczną, odkryjesz pełnowymiarowy szklany dach, rozpościerający się nad przednimi i tylnymi siedzeniami. W nocy dach może być atrakcyjnie podświetlony diodami LED.

  ASX - bagaż

  Przestrzeń bagażowa

  Niezależnie od tego dokąd się wybierasz, ASX pozwoli Ci zabrać wszystko czego możesz potrzebować. Do dyspozycji masz aż 406 litrów przestrzeni ładunkowej, przy rozłożonych wszystkich fotelach. Łatwo otwierająca się klapa bagażnika jest wystarczająco szeroka, aby zapewnić przestrzeń nawet dla najobszerniejszych bagaży, a niski próg załadunku ułatwia pakowanie. Wygodny schowek umieszczony pod podłogą bagażnika dodatkowo ułatwia zarządzanie przestrzenią ładunkową.

  ASX - KOS

  Dostęp i uruchamianie bez kluczyka (KOS)

  ASX posiada system dostępu bezkluczykowego, który pozwala uruchomić silnik bez wyciągania pilota z kieszeni. Jedyne, co musisz zrobić, aby uruchomić zapłon, to wciskając pedał sprzęgła (hamulca dla skrzyni AT) nacisnąć przycisk, który znajduje się na desce rozdzielczej. Wystarczy zatem jedno przyciśnięcie, by ruszyć w drogę. A kiedy już dotrzesz do celu, ponowne naciśnięcie przycisku pozwoli wyłączyć silnik.

  ASX - Bluetooth

  Sterowany głosem zestaw głośnomówiący Bluetooth

  Bądź w kontakcie ze światem, nie tracąc kontroli nad samochodem. Podłącz swój telefon komórkowy przez system Bluetooth®, a sterowanie głosem pozwoli Ci wykonywać połączenia bez odrywania rąk od kierownicy.